0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Malaysia Super League
Selangor FC
۱
۱
Sabah
inprogress
۱۷:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۴
۰
Petaling Jaya City FC
inprogress
۱۷:۳۰
  China Super League
Shandong Luneng
۲
۰
Henan Jianye
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou City
۰
۳
Dalian Aerbing Yifang FC
Finished
۱۶:۰۰
  Europe European Championship U19
England U19
-
-
Italy U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Peru Primera Division
Universidad San Martin
۱
۱
Deportivo Municipal
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Tucuman
۱
۱
Godoy Cruz
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie B
Sampaio Correa-MA
۲
۰
CS Alagoano
Finished
۰۳:۳۰
Operario PR
۲
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
BSC Young Boys Bern
۱
۰
Neuchatel Xamax FC
inprogress
۱۸:۳۰
SV Darmstadt 98
۱
۱
SV Elversberg
Finished
۱۶:۳۰
LKS Lodz
۱
۱
Stal Mielec
Finished
۱۲:۳۰
FC Viktoria Plzen
۰
۰
SK Slovan Bratislava
inprogress
۱۹:۰۰
Arka Gdynia
۰
۱
Wisla Plock
inprogress
۱۸:۳۰
KS Gornik Zabrze
۰
۲
Tatran Liptovsky Mikulas
inprogress
۱۸:۳۰
Bohemians 1905
۵
۳
FK MAS Taborsko
Finished
۱۳:۳۰
FK Rubin Kazan
۳
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۶:۳۰
FC Slovacko
-
-
FC Vion Zlate Moravce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Torpedo Moskva
۰
۰
FC Volgar Astrakhan
inprogress
۱۹:۰۰
Beroe Stara Zagora
-
-
FC Yantra Gabrovo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Kaiserslautern
-
-
FC Lugano
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Radnicki Nis
۱
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
inprogress
۱۹:۰۰
Ferencvarosi TC
-
-
Karlsruher SC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Radunia Stezyca
۲
۳
Wisla Plock
Finished
۱۳:۰۰
TSV Eintracht Braunschweig
۱
۰
SC Freiburg II
inprogress
۱۸:۰۰
Piast Gliwice
۲
۰
Resovia Rzeszow
inprogress
۱۸:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers
۱
۰
Montevideo City Torque
Finished
۰۲:۴۵
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۲
۲
Sol de America
Finished
۰۳:۴۵
Sportivo Ameliano
۲
۲
Guairena FC
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Sportivo Belgrano
۵
۱
Defensores de Pronunciamiento
Finished
۰۴:۰۰
Racing de Cordoba
۴
۰
CA Union de Sunchales
Finished
۰۴:۰۰
  Ethiopia Premier League
Defence Force FC
۱
۲
Hawassa Kenema
Finished
۱۱:۳۰
Adama City FC
۱
۱
Dire Dawa
inprogress
۱۷:۳۰
  Bangladesh Premier League
Chittagong Abahani
۲
۳
Abahani Limited
Finished
۱۴:۳۰
Uttar Baridhara Club
۱
۱
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۴:۳۰
Saif Sporting Club
۱
۲
Swadhinata KS
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Serie C
Figueirense FC
۰
۰
Remo PA
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Ferro Carril Oeste
۰
۰
CA Chaco For Ever
Finished
۰۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
۲
۰
Chacarita Juniors
Finished
۰۴:۴۵
Nueva Chicago
۰
۲
Club Atletico Guemes
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie D Group 4
Alagoinhas Atletico Clube
۱
۴
Santa Cruz FC
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Independiente FBC
۲
۲
Fernando de la Mora
Finished
۰۱:۳۰
  Malawi Super League
Civo United
۰
۰
Mighty Wanderers
Finished
۱۷:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
St. George Willawong FC
۲
۰
Bayside United
Interrupted
۱۵:۰۰
Tallebudgera Valley FC
۰
۵
Kingscliff District FC
Finished
۱۴:۳۵
Western Spirit
۲
۳
Acacia Ridge
Finished
۱۵:۰۰
Musgrave
۰
۴
Runaway Bay Green
Finished
۱۴:۳۵
  Indonesia President's Cup
Pusamania Borneo FC
۳
۰
RANS Nusantara
Finished
۱۳:۳۰
Madura FC
۱
۰
Persija Jakarta
inprogress
۱۸:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Roar U23
۲
۰
Gold Coast United U23
Finished
۱۴:۰۰
SWQ Thunder U23
۰
۸
Brisbane Strikers U23
Finished
۱۴:۱۵
Western Pride FC U23
۷
۰
Southside Eagles U23
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Cup Women
Lions FC (W)
۴
۰
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Iceland Iceland Cup
IA Akranes
۲
۳
Breidablik Kopavogur
Finished
۰۰:۱۵
  Brazil Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۱
Avenida
Finished
۰۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Philadelphia Union II
۰
۵
New York City FC II
Finished
۰۳:۳۰
  Egypt Premier League
Future FC
۰
۱
El Geish
Finished
۰۰:۰۰
  India Shillong Premier League
Shillong Lajong FC
۱
۱
Nangkiew Irat
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Reserve League
Almirante Brown Reserves
۱
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Deportivo Laferrere Reserves
۱
۱
Puerto Nuevo Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group G
Moldova (W)
-
-
Lithuania (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Suomen Cup
FC Lahti
-
-
Japs
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Estonia Meistriliiga
FC Kuressaare
-
-
FC Levadia Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka Akatemia
-
-
Musan Salama
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Redlands United
۳
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۰
۰
Tromsoe 2
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Copa Chile
Universidad de Chile
۲
۲
General Velasquez
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Victoria Dockerty Cup
Green Gully Cavaliers SC
۲
۳
Heidelberg United
Finished
۱۴:۰۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۰
۵
Kria
Finished
۰۰:۳۰
  Australia FFA Cup
NWS Spirit
۲
۰
Wollongong United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Mongolia 2nd League
Bavarians FC
۶
۲
Shonkhoruud
Finished
۰۹:۳۰
Selenge FC
۳
۲
Khukh Arslanguud
Finished
۱۴:۰۰
  Mongolia First League
Hunters FC
۴
۳
DMU
Finished
۱۲:۳۰
Ilch
۱
۶
Khans Khuns Erchim B
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3 Metro U23
St George Willawong U23
۳
۰
Bayside United U23
Finished
۱۳:۰۰
  Australia South Australia State League 2
Modbury Vista
۶
۰
Mount Barker United
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie Reserves
۰
۵
Weston Workers Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Maitland FC Reserves
۲
۳
Lambton Jaffas Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
۱۲
۰
Thimphu Raven FC
Finished
۱۴:۳۰
Paro Rinpung
۶
۰
Namlha FC
inprogress
۱۷:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید